Википедия буйынса фекерләшеү:Тауыш биреүҙәр/Хаким һәм бей статустарына талаптарҙы яңыртыу: өлгөләр араһындағы айырма

Эстәлек юйылған Эстәлек өҫтәлгән
67 юл:
* Хөрмәтле Soul Train! Һеҙ техник админ булып ҡалдығыҙ бит. Оло бер ғилми эш яҙып ташлағанһығыҙ. {{УК}} өсөн дә ҙур рәхмәт! Әммә Башҡорт Википедияһы үҙ телебеҙҙә донъя мәҙәниәте, әҙәбиәте, сәнәғәте өсөн мөһим темаларҙы (мәҫәлән, 1000, 10000 мәҡәләләрен) яҡтыртырға, үҙ телебеҙҙә үҙебеҙҙең милли темаларҙы асырға, бының өсөн абруйлы сығанаҡтар табып, ентекле яҙырға тейеш. Мәрәй йыйыуға бағышланған әһәмиәтһеҙ конкурстар конвейеры арыта, иңебеҙгә кәрәкмәгән йөк булып ята. [[Ҡатнашыусы:Akkashka|Akkashka]] ([[Ҡатнашыусы менән һөйләшеү:Akkashka|әңгәмә]]) 11:50, 11 июнь 2020 (UTC)
*Көйөнөрлөк бер ни ҙә күрмәйем.Беҙ техник админлыҡ вазифағыҙ тураһында бөтөнләй һүҙ алып барманыҡ һәм бармайбыҙ.Холодильник төҙәтергә килгән мастер шул эш менән генә булашырға тейеш, ә өй хужаһы булырға дәғүә ҡуя алмай.Кем генә техник админ булғанда ла, урынын белергә тейеш--[[Ҡатнашыусы:Һәҙиә|Һәҙиә]] ([[Ҡатнашыусы менән һөйләшеү:Һәҙиә|әңгәмә]]) 12:02, 11 июнь 2020 (UTC).
*: Я сдал все флаги ещё в первый день, когда на Курултае вспомнили о том, что я-де просил 3,5 года назад временный флаг. Кстати, я не вижу подобного внимания к некоторым другим администраторам, которые не то что месяцами — годами в разделе не появляются, а их заявок на статус администратора я даже и найти не могу (я хотя бы соблюдал формальности) (не им в упрёк, но где одинаковый подход ко всем?) Не доверяете мне по какой-то причине — не нужно — есть много разделов, жизненно нуждающихся в помощи. Я никогда не пользовался техническими флагами в Башкирской ВП, чтобы проталкивать какие-то идеи, и занимался только контентом. Снимать флаги можно: 1. За нарушения, 2. По неактивности. 3. По собственному желанию (именно это и произошло — запомните это). В каких конкурсах участвовать — решаете только вы самостоятельно. Я сам всегда призываю заниматься развитием ВП:1000 и «Мириадой», и, скажем, тот же Зуфар ага об этом прекрасно знает. Ваша же проблема заключается в том, что вместо того, чтобы распределить свои силы в зависимости от интересов, вы кидаетесь массово в один конкурс, а на остальных фронтах в этот момент возникает тишина. Думаете, в РВП мало конкурсов? Ещё больше, но я участвую только там, где мне интересно участвовать. — [[Ҡатнашыусы:Soul Train|Soul Train]] ([[Ҡатнашыусы менән һөйләшеү:Soul Train|әңгәмә]]) 12:53, 11 июнь 2020 (UTC)
Проекттың «Тауыш биреүҙәр/Хаким һәм бей статустарына талаптарҙы яңыртыу» битенә кире ҡайтырға.